Hemen Ara
Whatsapp
loader image

Skills Workshop E-mail İngilizcesi modülü, e-mail yolu ile nasıl etkili ve doğru bir şekilde iletişim kurmayı öğretmeyi amaçlar. Öğrencilere, işyerlerinde hızlı ve verimli bir şekilde e-mail yazma ve cevaplama konusunda gereken teknik ve stratejileri içerir.

Skills Workshop dahilindeki diğer modüller ile bir süreklilik halinde birbirini takip eder şekilde yürütüldüğü için sınıf açılması problemi yaşanmamaktadır. Modül bitirme süreleri haftalık ders yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilerimiz ilgili modülü hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına göre 1 hafta ile 2,5 hafta arasında değişen sürelerde bitirebilmektedirler. Hafta içi programlarına gelemeyen öğrenciler, hafta sonu uygulanan programlara gelebilirler. Bu programlar hafta içinden daha az yoğunlukta olsalar da, sağlıklı programlardır.

English Time pedagojik ve verimli olmadığından dolayı haftada 8 saatin altındaki programları uygulamaz.

E-mail İngilizcesi eğitim modülü 20 ders saatinden oluşmaktadır ve 4. kur seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

Sınıflar ayrıntılı bir seviye tespit sınavı sonucunda aynı seviyedeki öğrencilerden oluşturulur.

E-mail İngilizcesi Eğitim Materyalleri

E-mail İngilizcesine yönelik eğitimlerde materyal olarak Oxford yayınlarının English for Emails isimli kitabı kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

English Time, Özel Amaçlı İngilizce Dil Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini ya da hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

E-mail İngilizcesi Eğitim  Programlarının Zamanları 

Sohbeti Başlat
1
Yardım İster misiniz ?
Merhaba Size Yardımcı Olabilir miyim ?
Powered by