Hemen Ara
Whatsapp
loader image

Skills Workshop Sosyalleşme İngilizcesi modülü öğrencilere uluslararası müşteri ve meslektaşları ile nasıl iletişim kurmaları gerektiğini gösterir. Öğrencilerin İngilizce olarak iş bağlantıları yapmak ve sosyalleşmelerini sağlamak için gereken ifade ve konuşma tekniklerini öğretir.

Skills Workshop dahilindeki diğer modüller ile bir süreklilik halinde birbirini takip eder şekilde yürütüldüğü için sınıf açılması problemi yaşanmamaktadır. Modül bitirme süreleri haftalık ders yoğunluğuna göre değişiklik göstermektedir. Öğrencilerimiz ilgili modülü hafta içi ve hafta sonu yapılan ders programlarına göre 1 hafta ile 2,5 hafta arasında değişen sürelerde bitirebilmektedirler. Hafta içi programlarına gelemeyen öğrenciler, hafta sonu uygulanan programlara gelebilirler. Bu programlar hafta içinden daha az yoğunlukta olsalar da, sağlıklı programlardır.

English Time pedagojik ve verimli olmadığından dolayı haftada 8 saatin altındaki programları uygulamaz.

Sunum İngilizcesi eğitim modülü 20 ders saatinden oluşmaktadır ve 4. kur seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

Sınıflar ayrıntılı bir seviye tespit sınavı sonucunda aynı seviyedeki öğrencilerden oluşturulur.

Sosyalleşme Amaçlı İngilizce Eğitim Materyalleri

Sosyalleşme İngilizcesine yönelik eğitimlerde materyal olarak Oxford yayınlarının English for Socializing isimli kitabı kullanılmaktadır. Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

English Time, Özel Amaçlı İngilizce Dil Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini ya da hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

Sosyalleşme Amaçlı İngilizce eğitim modülü zamanları

Sohbeti Başlat
1
Yardım İster misiniz ?
Merhaba Size Yardımcı Olabilir miyim ?
Powered by