Hemen Ara
Whatsapp
loader image

LYS-5 HAZIRLIK

LYS-5  (Lisans Yerleştirme Sınavı-5) Sınav Hazırlık Eğitim Programları

LYS-5  (Lisans Yerleştirme Sınavı-5), Öğrenci Seçme ve Yerleştirme Merkezi (ÖSYM) tarafından uygulanan bir sınavdır. Sınav soruları her sene ÖSYM tarafından hazırlanır. LYS-5 Almanca, Fransızca ve İngilizce dillerinde yapılmaktadır.

English Time’da LYS-5 Sınav Hazırlık Eğitimleri

LYS-5 sınıflarına alınan ve zaten belirli bir seviyede İngilizce bilgisine sahip olan öğrenciler taktik ağırlıklı bir sınav olan LYS’de performansı artırmayı amaçlayan bir eğitim anlayışıyla yetiştirilirler.

Eğitim sistemi, sınav sistemi ve stratejileri doğrultusunda uygulama içeriklidir ve genel İngilizce eğitim çalışmalarını içermez.

LYS-5 sınavına yönelik eğitimler intermediate seviyesi ve üzerindeki öğrenciler için uygundur.

English Time‘da LYS-5 sınav hazırlık programlarının hangi şubelerde ve hangi tarihlerde başlayacağı güncel olarak duyurulmaktadır.

Sınavlara Hazırlık Programlarından herhangi birine kayıt olan öğrenciler program süresince English Time’ın aktivite derslerinden ve diğer tüm sosyal etkinliklerinden ücretsiz olarak yararlanabilirler.

Eğitim Materyalleri

LYS-5 Sınav Hazırlık Programlarında eğitim materyali her sene yenilenmekte olup tüm eğitim materyalleri öğrencilerimize ücretsiz olarak sağlanmakta ve öğrencilerimizin gelişimi doğrultusunda ek kaynaklarla desteklenmektedir.

Ayrıca öğrencilerimizin eğitsel ihtiyaçları doğrultusunda İngilizce eğitimlerine katkı sağlamak amacıyla TEG Publication tarafından hazırlanmış İngilizce hikaye kitapları bulunmaktadır.

English Time, Sınavlara Hazırlık Eğitim Programları kapsamında basılı eğitim materyalleri dışında öğrencilerine öğrenim düzeyleri ve ihtiyaçlarına göre Speexx, EDO veya Digi English online eğitim paketlerinin birini yada hepsini ücretsiz olarak sunmaktadır.

English Time ’ da LYS-5 Eğitim Programlarının Zamanları

Pendik Şubemizde LYS-5 Hazırlık Eğitimlerimiz Birebir Özel Ders Olarak verilmektedir. Şubemizle görüştüğünüzde size özel ders programı oluşturulmaktadır

Sohbeti Başlat
1
Yardım İster misiniz ?
Merhaba Size Yardımcı Olabilir miyim ?
Powered by